2017-09-13

ОБЩИНА – РУСЕ

ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР"САВА ОГНЯНОВ"-РУСЕ

ОБЩИНСКИ МЛАДЕЖКИ ДОМ – РУСЕ

ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ ЦЕНТЪР ЗА КУЛТУРА И ИЗКУСТВО –РУСЕ

ОП"РУСЕ АРТ"

КУКЛЕН ТЕАТЪР – РУСЕ

ХVІІІ НАЦИОНАЛЕН УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ
„КЛИМЕНТ МИХАЙЛОВ"
Русе, 9 – 15 юни 2014 г.

П Р О Г Р А М А

9 юни , понеделник

18.00 ч. Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА

18.15 ч.Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛНО-КОМЕДИЙНО СТУДИО"рИфлекс" при СОУ"Любен Каравелов"- гр.Несебър
ДЕЖАВУ В ЛЯТНА НОЩ – комедия от Петко Божилов
Постановка Петко Божилов

19.30 ч., Голяма сцена
ТЕАТРАЛНА ФОРМАЦИЯ"ПЕТЛИТЕ" при сдружение"Петлите"– гр.Бургас
ПЕЕМ И ТАНЦУВАМЕ, ЗА ДА НЕ ПЛАЧЕМ" от Георги Димитров
Постановка Симеон Димитров

10 юни, вторник

11 ч., Голяма сцена
ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ"СМЕХОРАНЧЕТА" при Народно читалище „Св.Св.Кирил и Методий – 1928"- гр.Габрово
КАК ПИСАР ТРИЧКО НЕ СЕ ОЖЕНИ ЗА ЦАРКИНЯ КИТА С КИТКА НАКИТЕНА от Никола Русев
Постановка Виктория Петрова

12.30 ч., Малка сцена"Константин Димчев"
ТЕАТРАЛНА ШКОЛА"ЗЛАТНОТО КЛЮЧЕ" при СОУ"Хр.Ботев"- гр.Айтос
ПРОЦЕСЪТ по произведения на Панчо Панчев и Татяна Попова.
Постановка Невелина Василева и Румяна Йорданова

13.30 ч.,Голяма сцена
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ"БРАВО" при СОУ"Хр.Ботев"- гр.Айтос
ИМАШЕ И ДАСКАЛ БУНЬО от Татяна Йотова
Постановка Христо Симеонов

15 ч. Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛНО СТУДИО"МЕТАФОРА" при СОУ за европейски езици „Св.Константин-Кирил Философ"-Русе
ПРИКЛЮЧЕНИЯ ОПАСНИ , по пиесата на Недялко Йорданов „Приключения опасни с герои сладкогласни"
Постановка Веселка Петрова

17:10 ч.,Малка сцена"Константин Димчев"
КУКЛЕН ТЕАТЪР"ПАЛЕЧКO" при Общински детски комплекс –гр.Варна
ЧЕ СЪРЦЕ ГЛАВА НЕ ПИТА –поетичен спектакъл по текстове на П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Иван Вазов
Постановка Маргарита Шишкова

18 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА РАБОТИЛНИЧКА при Общински детски център за култура и изкуство – гр.Русе
ПРАСЧОВИ БЪРКАНИЦИ по английска народни приказка
Постановка Ралица Константинова

11 юни, сряда

11 ч., Голяма сцена
ТЕАТРАЛНО СТУДИО "ГЕОРГИ РУСЕВ" при СОУ"Св.Климент Охридски" – гр.Костенец
ВРАЖАЛЕЦ от Ст.Л.Костов
Постановка Мариана Петрова

14 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
МЛАДЕЖКИ ТЕАТЪР"ПРИЯТЕЛИ" при Младежки дом – гр.Пазарджик
МЕЧКА от Антон П.Чехов
Постановка Александър Братоев

18 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ"ЗВЕЗДИТЕ НА ВЪРШЕЦ" при СОУ"Иван Вазов" – гр.Вършец
ДОКТОР ПО ФИЛОСОФИЯ от Бранислав Нушич
Постановка Борислав Борисов

12 юни, четвъртък

14 ч., Голяма сцена
ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ „ТЕАТЪР НА МИГА"при Езикова гимназия „Пейо Яворов"– гр.Силистра
СТЕНАТА/СТАНДАРТНИЯТ ЧОВЕК/ - мюзикъл от Ваня Игнатова по текстове на Светослав Минков и Атанас Далчев
Постановка Ивелина Стоянова

17 ч., Голяма сцена
ТЕАТРАЛНО СТУДИО" МАСКА" при Математическа гимназия „Гео Милев" – гр.Плевен
ОСМИЯТ ЦВЯТ НА ДЪГАТА от Димитринка Ненова
Постановка Галина Вълчешка

18.30 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛНА ШКОЛА „АРТИСТИСИМО" – гр.Русе
СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА , сценична адаптация Иглика Пеева
Постановка доц.д-р Александър Илиев

13 юни, петък

11 ч., Голяма сцена
ДЕТСКО-ЮНОШЕСКА ТЕАТРАЛНА ФОРМАЦИЯ „СМЕХОРАН" при Народно читалище „Съгласие" - гр.Дебелец
ВАМПИР от Антон Страшимиров
Постановка Събка Илиева

13 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ"СВЕТУЛКА" при Народно читалище „Борба 1896" – гр.Кнежа
ТРЕТОТО УХО от Панчо Панчев
Постановка Наталия Андреевска

18 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ при СОУ"Христо Ботев" – Русе
БИВАЛИЦИ, НЕБИВАЛИЦИ по Петко Р.Славейков
Постановка Венцислав Петков

20 ч., Камерна зала „ Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ"БИБЛИОТЕКАТА" при Регионална библиотека „Любен Каравелов"- Русе
ЛЮБОВТА Е ....., по пиесата на Орлин Дяков „Любовта като такава"
Постановка Орлин Дяков

14 юни, събота

16 ч.,Голяма сцена
ТЕАТРАЛНО СТУДИО"ПИТЪР ПАН" при Професионална гимназия „Атанас Буров"– гр.Силистра
ХАРАКТЕРИ от Камен Донев
Постановка Христо Христов

18 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
СТУДИО" ТЕАТЪР" при Общински детски център за култура и изкуство – гр.Русе
С ЛЮБОВТА ШЕГА НЕ БИВА ОТ Алфред дьо Мюсе
Постановка Любомир Кънев

20 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТРАЛНА РАБОТИЛНИЦА при СОУ с изучаване на немски език „Фридрих Шилер" – гр.Русе
ГОЛИЯТ КРАЛ от Евгений Шварц
Режисьор Димитър Аврамов

15 юни , неделя

11 ч., Камерна зала „Слави Шкаров"
ТЕАТЪР 220 при Професионална гимназия „Михаил Ломоносов" – гр.Горна Оряховица
РИБАРСКИ СВАДИ от Карло Голдони
Постановка Рена Дранкюлева

13 ч.,Малка сцена „Константин Димчев"
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ „МАГИЯ" при Народно читалище „Извор – 1873" –с.Самоводене, Търновско
ПРАЗНИКЪТ Е УТРЕ по Бранислав Нушич, Петя Дубарова, Асен Траянов
Постановка Гергана Радова

14 ч., Голяма сцена
ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ при СОУ"Цанко Церковски"-гр.Полски Тръмбеш
ГОЛЕМАНОВ от Ст.Л.Костов
Постановка Ангелина Йорданова

18ч. Голяма сцена
ОБЯВЯВАНЕ НА НАГРАДИТЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА

Поместваме списък на наградените участници

Спонсори